Životopis


Jsem exemplář člověka. Jsem tvor seslaný na třetí planetu od Slunce. Jsem lovec odpovědí stejně jako postava v mém románu. Jsem dýchající maso, krev a kost. Jsem technicky stejný jako Vy.

"Neboť vy i já jsme utvořeni ze stejné látky, která se podle chytrých vědců rozsvítila přibližně před čtrnácti miliardami let. To, co nás skutečně rozděluje, je naše myšlení a perspektiva."

– Lovec hledá odpovědi

Vystupuji pod pseudonymem Jerry Writer, ale mé skutečné jméno je Pavel Hort. Narodil jsem se 12. srpna 1993 v Mladé Boleslavi, kde jsem také vystudoval Gymnázium Dr. Josefa Pekaře. Následně jsem nastoupil na Technickou univerzitu v Liberci, kde jsem se věnoval oboru filologie – český jazyk a literatura. Součástí tohoto studia byla také redakční praxe v regionálním deníku. Při své bakalářské práci jsem se zabýval starší českou literaturou převážně z období baroka. V současnosti studuji magisterský obor mediálních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Zabývám se také korekturami literárních a publicistických textů a tvůrčímu psaní se věnuji již od dětství.

Pokud se chcete dozvědět, jaké jsou mé záměry a cíle zdejšího blogu, můžete se podívat sem.