Životopis


  • Toulám se světem médií, tvůrčího psaní, sociálních sítí, literatury a životní filozofie. V životě je pro mě důležitá kreativní činnost, při které mohu svobodně realizovat své nápady a předávat inspiraci nebo druhé motivovat.
  • Vystupuji pod pseudonymem Jerry Writer, ale mé skutečné jméno je Pavel Hort. Narodil jsem se 12. srpna 1993 v Mladé Boleslavi, kde jsem také vystudoval Gymnázium Dr. Josefa Pekaře. 
  • Vytudoval jsem magisterský obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a bakalářský obor Filologie (Český jazyk a literatura) na Technické univerzitě v Liberci. 
  • Jsem editor a korektor rozhlasových a televizních zpravodajských pořadů ve společnosti Newton Technologies, která se zabývá přepisy mluveného slova do psaného textu a poskytuje materiály k mediálním analýzám.
  • Věnuji se také redakčním činnostem, korekturám publicistických i literárních textů, marketingu sociálních sítí, počítačové grafice, videotvorbě, copywritingu a blogování.
  • Jsem exemplář člověka. Jsem tvor seslaný na třetí planetu od Slunce. Jsem lovec odpovědí stejně jako postava v mém románu. Jsem dýchající maso, krev a kost. Jsem technicky stejný jako Vy.

"Neboť vy i já jsme utvořeni ze stejné látky, která se podle chytrých vědců rozsvítila přibližně před čtrnácti miliardami let. To, co nás skutečně rozděluje, je naše myšlení a perspektiva."

– Lovec hledá odpovědi

Sledujte mě také na LinkedIn. Pokud se chcete dozvědět, jaké jsou mé záměry a cíle zdejšího blogu, můžete se podívat sem.