O mně

0

  • Toulám se světem médií, tvůrčího psaní, literatury, laické psychologie a životní filozofie. Věřím, že všechna tato odvětví spolu úzce souvisejí. V životě je pro mě důležitá kreativní činnost, při které mohu svobodně realizovat své nápady, předávat inspiraci nebo sdílet myšlenky, proto jsem vytvořil tento blog.
  • Vystupuji pod pseudonymem Jerry Writer, ale moje skutečné jméno je Pavel Hort. V jedné ze svých knih jsem potřeboval vytvořit postavu, která by dokázala odpovídat na moje všetečné otázky, a tohle alterego už se mnou od té doby zůstalo.
  • Narodil jsem se 12. srpna 1993 v Mladé Boleslavi, kde jsem také vystudoval Gymnázium Dr. Josefa Pekaře. Svůj domov jsem však nakonec našel v Liberci, kam jsem se přestěhoval se svým přítelem. Společně se snažíme hodně cestovat a poznávat svět, považuji se za digitálního nomáda.
  • Vystudoval jsem magisterský obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a bakalářský obor Filologie (Český jazyk a literatura) na Technické univerzitě v Liberci.
  • Jsem editor a koordinátor televizních, rozhlasových a internetových pořadů ve společnosti Newton Technologies, která se zabývá přepisy mluveného slova do psaného textu, titulkováním nebo poskytuje materiály k monitoringu a mediálním analýzám.
  • Jsem exemplář člověka. Jsem tvor seslaný na třetí planetu od Slunce. Jsem lovec odpovědí stejně jako postava v mém románu. Jsem dýchající maso, krev a kost. Jsem technicky stejný jako Vy.

"Neboť vy i já jsme utvořeni ze stejné látky, která se podle chytrých vědců rozsvítila přibližně před čtrnácti miliardami let. To, co nás skutečně rozděluje, je naše myšlení a perspektiva."