Lovec hledá odpovědi

5

Název:                                            LOVEC HLEDÁ ODPOVĚDI
Autor:                                            Jerry Writer / Pavel Hort
Žánr:                                              Filozoficko-psychologický román
Rozsah:                                          248 stran / 17 kapitol

Anotace díla:


Existují otázky, které jsou společné pro všechny z nás. Jsou to otázky o smyslu života, vesmíru, vztazích, svobodě, víře, smrti, bohatství nebo zdraví. Kniha vypráví příběh o životě člověka, který jednoho dne usedne pod zvláštní strom a začne si pokládat ty nejzáhadnější otázky lidstva – o tom, proč a za jakým účelem vznikl svět, kým je a co je jeho úděl, co je v životě opravdu důležité, jak být úspěšný a spokojený nebo proč se věci dějí tak, jak se dějí. Časem upadá do těžkých depresí, protože své odpovědi nenachází, a rozhodne se skoncovat se životem. Jenže právě z toho největšího dna ho vytáhne tajemný hlas, který tvrdí, že je Spisovatel jeho lidského příběhu, o kterém zrovna píše. Spisovatel člověku odhaluje ty největší odpovědi z nadcházejícího scénáře, ale nezačne je učit slovy, nýbrž životními zkušenostmi a dějovými zápletkami. Člověka postupně provází všemi kapitolami, z nichž každá se tematicky zabývá jednou filozofickou otázkou, na kterou postupně získává odpovědi, dokud nedojde k úplnému závěru jeho sepsaného příběhu.
Několik důvodů, proč si knihu přečíst:

 • Pokud si nepřipadáte šťastní, převládá vás občas smutek nebo trpíte depresemi, díky této knize máte možnost všechno změnit.
 • Pokud vám někdy připadá, že nerozumíte světu kolem sebe a chtěli byste mu porozumět více.
 • Pokud máte raději příběhy s hlubokými myšlenkami než banální děj.
 • Pokud se zajímáte o rozvoj své osobnosti nebo duchovní literaturu a chtěli byste získat nový pohled na svůj život.
 • Pokud máte jakékoli otázky o světě, na které byste chtěli znát odpovědi, tato kniha vám je může nabídnout.
 • Pokud máte rádi tajemné zápletky a překvapivá rozuzlení.
 • Pokud jste snílci či filozofové, kteří nechávají rádi popustit uzdu své fantazie.
 • Pokud prostě rádi čtete a nevíte, po čem zrovna sáhnout, a zároveň byste chtěli udělat autorovi radost!
 

Výstřižky z referencí


5 komentářů:

 1. ahoj , kde koupím tvou knihu Lovec hledá odpovědi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím, kniha se připravuje k vydání na tento rok. Přesné datum bude známo brzy, zatím je to ve fázi redakčních úprav. Děkuji za pochopení a moc si vážím projeveného zájmu. Všechny informace o vydání knihy budou dostupné zde na blogu nebo na Facebooku. :-)
   Zdraví Jerry / Pavel.

   Vymazat
 2. Milý Jerry,
  hřeje mě u srdce, když si mohu pročítat řádky na tvém blogu. Tvé psaní je pro mě krásným pohlazením. Tak ráda bych si přečetla knihu Lovec hledá odpovědi. Jen nevím, jestli je již k sehnání. Poradíš mi?
  Z druhé strany Tě zdraví
  INFP :)
  Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, bohužel se prodloužilo jednání s nakladatelem a koronakrize to zase oddálila. Až budu vědět, kdy tištěná kniha vyjde, určitě o tom dám všude vědět. Její vydání je mým snem, za kterým si půjdu :-)
   Děkuji za krásná slova, která mě motivují do dalšího psaní.
   Jerry

   Vymazat
  2. I já děkuji za odpověď. Budeme si tedy pro nás všechny přát, aby kniha vyšla brzy. Je vzrušující čekat, jak to nakonec dopadne :) Určitě si za svým snem jdi. Jsi talentovaným spisovatelem a já věřím, že svým světlem můžeš posvítit na cestu nejednomu člověku. Jednou si Tvé dílo dám na výsostné místo své knihovny, třeba vedle Hovorů s Bohem ;)
   L.

   Vymazat